Пасажирські перевезення

Контакти

(067) 470-24-32
(093) 970-71-71
с 5:00 до 20:00
servisavto2005@ukr.net

Маршрути за попереднім записом

Замовляйте трансфер із Черкас, Золотоноші до аеропортів Бориспіль та Жуляни, а також у зворотньому напрямку за телефонами:
(097) 628-65-40 та (093) 505-63-33
або оформіть замовлення онлайн на сторінці потрібного Вам маршруту за попереднім записом.


Зручні маршрути за попереднім записом від Сервіс-Авто-2005.

Для того, щоб дістатися в потрібне вам місто, можна легко скористатися регулярним рейсом. Але, якщо Вам необхідно потрапити в конкретне місце і, до того ж, у певний час, то тільки оптимальний маршрут за попереднім записом може бути вигідним для Вас! Наша компанія здійснює трансфери з Черкас та Золотоноші до аеропорту Бориспіль та Жуляни, а також у зворотньому напрямку. Ми веземо клієнта від дому до терміналу та від терміналу до дому відповідно. Завдяки великому вибору транспорту (автобусів, мікроавтобусів та мінівенів) ми можемо подати машину необхідної місткості та доставити вас вчасно до пункту призначення. Забронюйте місце заздалегідь (як мінімум за добу до бажаного часу), щоб не виникло жодних проблем. Трансфер в аеропорт - це дуже затребувана послуга, адже вона дозволяє комфортно, у зручний час і значно дешевше, ніж на таксі дістатися терміналу потрібного аеропорту.

Також серед маршрутів за попереднім записом нашої компанії є рейс Черкаси – Катюжанка – Черкаси. Паломницькі тури знаходять своїх прихильників, однак краще не залежати від розкладу регулярних рейсів, тим більше, що прямих рейсів з Черкас до Катюжанки немає. Простіше скористатися нашою пропозицією та замовити поїздку до Катюжанки та назад у зручні години.